International
Architecture Festival
HROMADA
17—18.05.2019
Київ
Місто — це люди.

Якість життя в містах визначається здатністю мешканців об'єднуватись:

— почути іншого,
— знайти спільне,
— діяти разом

на підставі спільних цінностей і цілей.

В сім'ї, у дворі, на вулиці, в місті, в країні...

Така спільнота — це ГРОМАДА.


Віктор Зотов, засновник CANactions School, ZOTOV&CO
Визначення ідеального та соціально збалансованого суспільства — це справжній виклик для всіх місць у світі, що зазнають значних змін. З часів свого заснування Фестиваль CANactions відіграє важливу роль в репрезентації потенційних ідей та концепцій навколишнього середовища які, у свою чергу, відображають життєздатність країни попри її перебування в перехідному стані.

Економічна та політична нестабільність України спровокувала вихід CANactions в площину дебатів з приводу того, як структурувати некеровані та безпрецендентні процеси, які зараз відбуваються в країні. Платформа CANactions зарекомендувала себе як урбаністична лабораторія, що демонструє вражаючі результати роботи в доволі непередбачуваному світі.

Утопія видається недосяжною, втім навіть завідомо утопічні концепції, такі як Громада, часто несуть у собі певний урок. Це — необхідність політичної та соціальної структури, покликаної сприяти у різних масштабах потребам багатогранного суспільства.

Цьогорічний фестиваль CANactions зосереджується на пошуку відповіді суспільству, в якому люди дедалі роз'єднанні між собою, а розрив між багатими та бідними все більш зростає.

Настав час для рішучих дій та обміну думок в одному з найкращих місць набережної Києва, де відбудеться Фестиваль CANactions 2019.


Jord den Hollander, засновник Архітектурного Кінофестивалю AFFR та куратор-консультант фестивалю CANactions, 2019
CANactions School— це освітня платформа з офісами у Києві та Амстердамі. Наша місія полягає у сприянні створенню просторів та спільнот, де люди будуть жити та працювати із задоволенням. Починаючи з 2015 року CANactions School розробляє міждисциплінарні освітні програми у сфері інтегрованого міського розвитку та стратегічного просторового планування в контексті локальних та глобальних викликів сучасного міста.
Міжнародний архітектурний фестиваль

Найбільша архітектурна подія в Україні, що відбувається кожного року, починаючи з 2008-го.

Цього року 12-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions присвячений вивченню поняття «ГРОМАДА» — української назви спільноти, яка є невід'ємною частиною історичних й культурних кодів країни і відображеної в сучасних суспільних рухах та архітектурних формах. CANactions досліджує «ГРОМАДУ» як соціальний та просторовий феномен й висвітлює цю тему у світовому контексті.
ВидавництвоВидавництво CANactions спеціалізується на створенні та поширенні якісної професійної літератури у сфері архітектури та міського розвитку.

Цього року наше видавництво за підтримки спільноти доброчинців та компанії SAGA Development видає українською світовий бестселер Рейніра де Ґраафа "Чотири стіни та дах". Це перший у світі переклад цієї книги. Україномовне видання буде вперше представлено аудиторії в рамках Фестивалю CANactions.


КонкурсиМи віримо, що впровадження конкурсної практики в Україні призведе до якісного росту проектів. Саме тому, ми проводимо конкурси, деякі вже стали періодичними: DREAMactions, Urban Action program, Конкурс Молодих Архітекторів та Street Geberit. Ці та інші конкурси допомагають громадським організаціям, інституціям та окремим громадянам втілювати свої ідеї розвитку міст України в життя.
Публічна
Програма


Оскільки Фестиваль це масштабна подія, яка проходить лише раз на рік, додатково ми проводимо щомісяця публічні події: лекції, воркшопи, дискусії та майстер-класи. Основною метою публічних подій є створити спільноту людей, яких об'єднують схожі цінності та ідеї щодо міського розвитку.
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
ПАРТНЕРИ
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
КОНТАКТИ
Зв'язатись з нами
По можливостям партнерства
Валентина Зотова
vzotova@canactions.com
Медіа партнерство
Олена Возняк
pr@canactions.com
Стати волонтером
info@canactions.com
ДЕ ЗУПИНИТИСЬ