ЛЕКЦІЇ
Cino Zucchi
CZA-Cino Zucchi Architetti (IT)
CZA Cino Zucchi Architetti, одна із провідних європейських студій, до сфер діяльності якої входять архітектура, ландшафтний та міський дизайн. Студія постійно шукає нових способів вирішення просторових питань на різних рівнях складності та комплексності сучасних урбанізованих територій.

Проекти студії були представлені на чисельних виставках та опубліковані в спеціалізованих італійських і міжнародних виданнях. До переліку реалізованих архітектурних проектів студії входять Group M Headquarters в Ассаго (Мілан), Salewa Headquarters в Божені, Lavazza Headquarters та National Automobile Museum в Турині, а також житлові комплекси в Мілані, Пармі, Анконі, Равенні, Лавено і Болоньї. До ландшафтних проектів студії відносяться via Paride in Cerea, Park in S. Donà, площа в Gratosoglio, публічний простір в Cascina Merlata та в'їзд у Vedeggio-Cassarate тунель в Лугано. Проекти перевтілення колишніх промислових зон, виконані CZA ex Junghans в Венеції та ex Alfa Romeo-Portello в Мілані в прогресивний простір змішаного використання з інтеграцією міського дизайну, дизайну публічного простору та архітектури вважаються одними із кращих європейських прикладів такого типу, а також, багаторазово були опубліковані у світових фахових виданнях та удостоєні кількох нагород.
Stephan Sigrist
ETH Zürich, W.I.R.E. (CH)
Засновник та голова аналітичного центру W.I.R.E., багато років присвятив здійсненню аналізу міждисциплінарних зв'язків та шляхів розвитку бізнесу та суспільства, зосереджуючись на впровадженні цифрових технологій в галузі наук про життя, фінансових послуг, засобів масової інформації, інфраструктури та мобільності. Видавець серії книжок ABSTRAKT, автор низки публікацій та ключовий спікер міжнародних конференцій. Разом з W.I.R.E. він консультує розробників довгострокових стратегій, інноваційних проектів та підтримує компанії в процесі створення ними просторів, орієнтованих на майбутніх працівників задля обміну з клієнтами.
Jord den Hollander
AFFR (NL)
Голандський архітектор і кінорежисер. У 1990 році Йорд заснував Архітектурний Кінофестиваль у Роттердамі (AFFR), що став найбільшим такого роду фестивалем у світі. Протягом свого навчання у Технічному університеті у Делфті він визначився з інтересом до сценографії та фільмування. Після отримання диплому магістра архітектури він навчався у London Film School за напрямком сценографії. Протягом своєї кар'єри він об'єднував обидві спеціалізації у багатьох проектах. Його архітектурні проекти відзначені та публікувались у багатьох міжнародних виданнях та книгах, а також він отримав багато нагород за свої теле-шоу, фільми та документальні зйомки мистецтва та архітектури.
МАЙСТЕР-КЛАСИ
Впродовж двох днів Фестивалю пройде серія майстер-класів під керівництвом визнаних архітекторів та урбаністів з усього світу.
ДИСКУСІЇ
Локалізований на різних рівнях і масштабах управління, в територіальному контексті міста, села чи регіону, феномен громади як соціального та просторового явища стане центральним предметом дискусії на Фестивалі CANactions 2019.
ШКОЛА CANACTIONS
Під час Фестивалю Школа CANactions представить результати поточних програм післядипломної освіти в Україні та Нідерландах, а також презентує майбутні освітні проекти, сфокусовані на міждисциплінарних дослідженнях, стратегічному міському дизайні та плануванні.
КОНКУРСИ
Архітектурний відкритий проектний конкурс «Конкурс Молодих Архітекторів України 2019»

Відкритий архітектурний конкурс, що проходить в два етапи, не має обмежень стосовно кількості учасників та орієнтований на молодих фахівців віком до 35 років включно.
Внесок для участі у конкурсі відсутній.

Переможець Конкурсу буде відібраний в рамках Фестивалю CANactions 2019 і нагороджений на його сцені.
Головними нагородами Конкурсу є безкоштовне навчання на Магістратурі в міжнародній вищій школі архітектури Дессау (DIA) і оплачуване 6-місячне стажування в одному з офісів MLA+.
ВИСТАВКИ
Протягом Фестивалю працюватимуть експозиції, присвячені відображенню середовища існування сьогоднішньої громади та її проявів у сучасних соціальних рухах та архітектурних формах.
ДИТЯЧА ПРОГРАМА
Місто – це люди. Великі люди та маленькі люди. Але ж маленькі дуже швидко виростуть. І вже вони будуть керувати нашими містами, планувати їх та розбудовувати. Вони складатимуть наші громади та прийматимуть найважливіші рішення. Чи важливо навчити дітей вести діалог? Шукати компроміс? Знаходити спільні цінності? Відповідь є очевидною. Тож, разом із Дитячою Архітектурною Студією Arch4Kids, у дитячому просторі нашого фестивалю, будемо вчитися розмовляти один з одним, шукати спільне, знаходити раціональне зерно у розбіжностях. Та, звичайно, творити, творити і ще раз творити. 12-тий Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions об`єднає під своїм дахом дітей та відомих архітекторів, простір виставки та свіже повітря фантазії, реальні макети, творчість та радість.