CANactions Festival 2018
ЛЕКЦІЇ
Jan Gehl /
Йен Ґєль
Йен Ґєль народився у 1936 році у Копенгагені. Архітектор, професор та консультант з міського планування. Він зосередив свою кар'єру на поліпшенні якості життя в місті, переорієнтувавши міський устрій, зробивши його зручним, насамперед, для пішоходів, велосипедистів та громадського життя.
Автор «Життя між будівлями», «Громадські простори – Громадське життя», «Нові міські простори», «Нове міське життя», «Міста для людей» та «Як вивчати громадське життя?». «Життя між будівлями» та «Міста для людей» обидві були видані більш ніж сорока мовами в усьому світі.
У 2000 році з метою застосування теоретичних принципів у практичному плануванні він заснував компанію Gehl Architects. Основні проекти міського вдосконалення були здійснені для Копенгагена, Мельбурна, Сіднея, Лондона, Нью-Йорка та Москви.
Markus Appenzeller /
Маркус Апензелер
MLA+, Amsterdam Academy of Architecture, NL
Народився в 1972 та виріс у Німеччині. Після закінчення навчання в Штутгарті та Чикаго з 2001 року працював у Нідерландах. У 2012 році разом з партнерами заснував власну фірму MLA +, яка має 8 офісів по всьому світу. Зараз компанія MLA + залучена у проектах по містобудуванню і плануванню та комісіях з архітектури в Європі, Азії, Африці та Південній Америці.
Маркус є експертом з масштабних міських та архітектурних проектів у міжнародному контексті. Він постійний гість в Лондонській архітектурній школі AA, читає лекції в декількох школах Європи та викладає в Інституті Берлаге в Роттердамі. Він також пише з різних тем сучасного урбанізму та консультує компанії щодо того, як працювати в інших країнах та в інших культурних умовах. Своїми найбільш визначними проектами вважає Olympic Legacy Masterplan, London; Urban Development Strategy, Ekaterinburg; City Extension, Accra; Bao'An Regeneration Plan, Shenzhen.
З 2017 року Маркус Апензелер призначений керівником магістерської програми "Урбанізм" в Амстердамській Академії Архітектури.

МАЙСТЕР-КЛАСИ
...|
ДИСКУСІЇ
... |
КОРОТКІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ
...|
ШКОЛА CANACTIONS
... |
ВИСТАВКИ
... |
ВІДЕО ПРОГРАМА
... |
ДИТЯЧА ПРОГРАМА
... |
КОНКУРСИ
... |